Trias ICT projecten examen

Examen programma Examen Stopmotion Movie 2011
Examen ICT 2011  CSPE
Dinsdag 26 april                 lokaal 19
Woensdag 27 april            lokaal 19
Donderdag 28 april           lokaal 19
Vrijdag 29 april                   lokaal 19

CSPE presentatie De Stop motion movie

Maandag 9 mei                  lokaal 19                    (groepstijden en indeling zie  HIER)

Website presentatie

Dinsdag 10 mei                  lokaal 2                       (tijden en indeling zie HIER)


Examen ICT CSE 2010

Woensdag 11 mei            lokaal 19     09:00 t/m 14:00   Gon+Bos
Donderdag 12 mei           lokaal 19     09:00 t/m 14:00   Cijfer+Gon

 

 Groep 1


Groep 2
 

SE (opdracht 60 uur) Presentatie  9 mei Examen Stopmotion Movie 2011
Start SE op 18 maart
Alle groepen hebben hun keuze gemaakt
 Stop motion movie
STAPPEN
1. Vul met je groep het PROCESVERSLAG in en zorg dat iedere deelnemer een  exemplaar krijgt. Het moet ondertekend zijn door de docenten.
2. De examen opdracht is helemaal verdeeld in deelopdrachten.
Hiermee kunnen jullie de taken binnen de groep goed verdelen.
Ga naar de TAAKVERDELING
3. Bespreek met elkaar wie welke opdrachten gaat uitvoeren.
4. Verzamel al je groepsmateriaal in de blauwe ordner

Maandag 9 mei is de presentatie van de STOPMOTION

Tijdens de presentatie wordt je als groep en als individu beoordeeld op de volgende items.
Opbouw van de presentatie
Duidelijke presentatie
Uitvoering van het project
Originele presentatie
Uitleg van het project
Uitleggen van wat je geleerd hebt
Vakinhoudelijk
Durven te spreken
Beheersing van de Nederlandse taal

We mogen de cijfers van de website en Stopmotion Movie pas bekend maken als alle examens achter de rug zijn....dus nog ff geduld.
Gelukkig heeft Stephan wat fouten ontdekt in de cijfer berekening en die zijn gelukkig aangepast

Groep 3

Groep 4
 
Groep 5

Groepsindeling CSPE Stop Motion Presentatie website 10 mei
Groep 1   9 mei
Aron Koster Video
Youri Notenboom 09:00-09:45
Kadir Yalcin Script 21
Melvin Overvelde  
Groep 2   9 mei
Mursel Akgun Video
Stephan Vivie 10:00-10:45
Vincent Schut Script 1 
Nurettin Kara Who are you?
Groep 3   9 mei
Sander Vosman Video
Robin Warmelink 11:00-11:45
Sepp Wunderink Script 2
Jessie Rellum Insanity
Groep 4   9 mei
Argill Declercq Video
Patrick Byiringiro 12:00-12:45
Jessie Baalen
Abdul Achmed
Groep 5 9 mei
Remzi Karadavut Video
Benjamin Altun 13:00-13:45
 Yasin Argun Scirpt
Fatih Inal Gebroken liefde
     

NAAM

TIJD

DOC.

Jessie van Baalen

08.30

Vd Bos/Breur

Nurretin Kara

08.45

Vd Bos/Breur

Remzi Karadavut

09.00

Vd Bos/Breur

Vincent Schut

09.15

Vd Bos/Breur

Melvin Overvelde

09.30

Vd Bos/Breur

Stephan Vivie

09.45

Vd Bos/Breur

Sander Vosman

10.00

Vd Bos/Breur

Robin Warmelink

10.15

Vd Bos/Breur

Sepp Wunderink

10.45

Vd Bos/Breur

Kadir Yalcin

11.00

Vd Bos/Breur

Abdul Achmed

11.15

Vd Bos/Breur

Yasin Argun

11.30

Vd Bos/Breur

Patrick Byringiro

11.45

Vd Bos/Breur

Argill Declerq

12.30

Vd Bos/Breur

Fatih Inal

12.45

Vd Bos/Breur

Aron Koster

13.00

Vd Bos/Breur

Youri Notenboom

13.15

Vd Bos/Breur

Jessie Rellum

13.45

Vd Bos/Breur

Benjamin Altun

14.00

Vd Bos/Breur